Alergija insulinui? Oda atrodė kaip apelsinų žievelė

Sveiki! 14 metų kovojau su 2 tipo cukriniu diabetu. Vienkartiniai vaistai nesuteikia rezultatų netgi maksimaliomis dozėmis. Prieš kelis mėnesius jie buvo perkelti į vidutinio veikimo insuliną. Beveik pakėlė dozę (10 ir 8). Per savo gyvenimą ji patyrė keletą pilvo pilvo operacijų. Vartojant insuliną, pradėjau pastebėti, kad po kiekvieno injekcijos pradėjau skaudėti vėžį (mes neužklijuojame į skrandį). Praėjus 3 mėnesiams nuo insulino vartojimo pradžios, jie pastebėjo, kad senieji pilvo dygsniai (išgydyti maždaug prieš 10 metų) pradėjo virsti, o apatinės pilvo odos ir riebalų audinys atrodė kaip apelsinų žievelė. Jaučiasi taip pat ir liesti. Be to, skrandis pradėjo didėti. Pasakykite man, prašome, kaip jis susijęs su insulinu? Ar tai alergija insulinui ar kažkam kitam?
Ačiū.
Vera Ivanovna, 67

Sveiki, Vera Ivanovna!

Jei šiuo metu insulino švirkštimas į pilvo pilvo audinį nėra įdėtas, tuo pačiu metu odos, senų skrandžių siūlių paviršiumi tampa raudonos ir pasikeičia poodinio audinio būklė, tada taip, tai gali būti alerginė reakcija į šio tipo insuliną ).

Kalbant apie riebalų augimą: insulino terapijos fone galimas svorio prieaugis, todėl riebalų augimas yra įmanoma tik insulino terapijos ir neveikiančios dietos fone. Tačiau paraudimas ir skaidulų struktūros pokyčiai yra neįprasti insulino terapijos simptomai, jie neturėtų būti normalūs.

Galite kreiptis į kliniką gyvenamojoje vietoje ir paprašyti pakeisti insuliną, palyginti odos ir poodinio audinio būklę įvedant kitą insuliną.

Gydytojas endokrinologas Olga Pavlova

Žiūrėti vaizdo įrašą: Ozonoterapija Tau, man, kiekvienam! (Birželis 2019).